Param POS ile İlgili Sorular

Entegratör

Hangi e-ticaret altyapı sağlayıcıları Param POS ile entegredir?

Param POS ile bir çok hazır e-ticaret altyapı sağlayıcısı entegredir. Kullanılan hazır e-ticaret altyapısının Param POS ile entegre olup olmadığını destek alınan yazılım firmasından ya da [email protected]'ye e-posta ileterek öğrenilebilir. Şu an entegre olan başlıca hazır altyapı sağlayıcıları şunlardır; Projesoft, Ideasoft, Platinmarket, Oxi Yazılım, Akınsoft, Webanya, RGS Yazılım, Marka Click, Dokuz Yazılım, Doreticaret, İmağaza, E-ticaretsoft, Odyo Bilişim.

Hazır altyapı yazılımlarının yönetim paneli üzerinden entegrasyon yapılabilir mi?

Altyapı sağlayıcıları üye iş yerlerine destek olmak için entegrasyon sürecinin e-ticaret yazılımının yönetim panelinden ilerletilmesini sağlamaktadır. Bu ekranlardan nasıl entegrasyonun tamamlanabileceği yazılım desteği alınan firma ile görüşülerek öğrenilebilir.

Hazır e-ticaret yazılımının sürümü güncellendi. Param POS ile ilgili işlem yapılmalı mıdır?

Hayır, yapılmamalıdır. E-ticaret altyapı sağlayıcısı sizin adınıza gerekli tüm işlemleri tamamlamıştır. Yine de ödeme sayfası kontrol edilmelidir.

Açık kaynak kodlu e-ticaret sistemlerine sanal POS entegre edilebilir mi?

Evet, edilebilir. Açık kaynak kodlu e-ticaret platformlarında Param Sanal Pos eklentisi kullanılarak kodlama yapmadan hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz. ParamPOS'un Woocommerce, Openchart, PrestaShop, Magento ve NopCommerce eklentileri mevcuttur. Kurulum hakkında detaylı bilgiye https://dev.param.com.tr/tr/acik-kaynak adresinden ulaşabilirsiniz.