Param POS ile İlgili Sorular

Entegratör

Hangi e-ticaret altyapı sağlayıcıları Param POS ile entegredir?

Param POS ile bir çok hazır e-ticaret altyapı sağlayıcısı entegredir. Kullanılan hazır e-ticaret altyapısının Param POS ile entegre olup olmadığını destek alınan yazılım firmasından ya da [email protected]'ye e-posta ileterek öğrenilebilir. Şu an entegre olan başlıca hazır altyapı sağlayıcıları şunlardır; Projesoft, Ideasoft, Platinmarket, Oxi Yazılım, Akınsoft, Webanya, RGS Yazılım, Marka Click, Dokuz Yazılım, Doreticaret, İmağaza, E-ticaretsoft, Odyo Bilişim.

Hazır altyapı yazılımlarının yönetim paneli üzerinden entegrasyon yapılabilir mi?

Altyapı sağlayıcıları üye iş yerlerine destek olmak için entegrasyon sürecinin e-ticaret yazılımının yönetim panelinden ilerletilmesini sağlamaktadır. Bu ekranlardan nasıl entegrasyonun tamamlanabileceği yazılım desteği alınan firma ile görüşülerek öğrenilebilir.

Hazır e-ticaret yazılımının sürümü güncellendi. Param POS ile ilgili işlem yapılmalı mıdır?

Hayır, yapılmamalıdır. E-ticaret altyapı sağlayıcısı sizin adınıza gerekli tüm işlemleri tamamlamıştır. Yine de ödeme sayfası kontrol edilmelidir.

Açık kaynak kodlu e-ticaret sistemlerine sanal POS entegre edilebilir mi?

Açık kaynak kodlu e-ticaret yazılımları için Param POS tarafında henüz eklenti geliştirilmedi. Ancak yazılım dili PHP olan e-ticaret yazılımları (PrestaShop, Woocommerce, OpenCart, Nopcommerce, Magento, WHMCS, CS-Cart) için destek veren iş ortağımız bulunmaktadır. Bunun için başvuru yaptıktan sonra kurumsal müşteri temsilcisinden destek alabilirsiniz.