Hesap ve Kart Şifre Konuları

Param kart şifresi nasıl alınır ve değiştirilir?

Kart şifresi için kart sahibinin sisteme kayıtlı cep telefon numarasından SIFRE boşluk 4 rakamlı şifresi boşluk kartın son 6 hanesi yazılıp 0850 988 99 99'a SMS gönderilerek şifre alınabilir.
Mevcut kart şifresini değiştirmek için de aynı SMS tekrar gönderilerek şifre değiştirme işlemi gerçekleştirilebilir.

Param hesabının internet ve mobil şubesinin şifresi nasıl alınabilir?

Param hesabının internet şifresini Param İnternet Şube > Şifre Al/Şifremi Unuttum'a tıkladıktan sonra GSM numaranıza gelen geçici şifre ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Param mobil uygulamasından ise Param Mobil Uygulama > Giriş Yap > Şifre Unuttum/Şifre Al'a tıkladıktan sonra GSM numaranıza gelen geçici şifre ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Param hesabının internet ve mobil şubesinin şifresi nasıl değiştirilir?

Param hesabınızın internet şifresini Param internet şube üzerinden; Param.com.tr > İnternet Şubesi > Kartım > Şifre Değiştir alt menüsünden, Param Mobil Uygulama üzerinden ise; Param Mobil Uygulama > Ayarlar > Şifre Değiştir alt menüsünden değiştirebilirsiniz.

Param hesabının internet ve mobil şube şifresi bloke edildiyse ne yapılmalıdır?

Param hesabınızın internet veya mobil şube şifresi bloke edildiyse 0850 988 88 88 no’lu Param Destek Merkezini arayıp şifre blokesinin kaldırılması ile ilgili talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

Param Kart şifresi bloke edildiyse ne yapılmalıdır?

Param Kart şifreniz bloke edildiyse 0850 988 88 88 no’lu Param Destek Merkezini arayıp şifre blokesinin kaldırılması ile ilgili talebinizi iletmeniz gerekmektedir.