EN

Param, paradan fazlası

Finansal teknoloji sektörünün öncü markası Param, sunduğu avantajlarla hem bireysel hem de kurumsal müşterilerinin her anında yanında.

OR kodu okut, uygulamayı indir


Biz kimiz?

Param, 2014 yılında kurulan TURK Elektronik Para A.Ş. markası olarak Türkiye’deki ilk lisanslı elektronik para kuruluşudur.

Bankalararası Kart Merkezi (BKM)’nin banka dışı ilk üyesi, Troy, MasterCard, Visa ve Discover kart şemaları ile kart ihraç etme lisanslarının tümüne sahip tek elektronik para kuruluşu, ve BKM TechPOS platformunun da ilk ve tek banka dışı üyesi Param, sektöre adım attığından beri ilklere imza atmaya devam ediyor.

ParamKart

Hali hazırda 5 milyon ön ödemeli kartıyla sektörün öncü kart markasıdır. 100’ün üzerinde ortak markalı kart projesi ve e-cüzdan uygulamaları sayesinde meslek örgütlerinden AVM’lere, büyük perakende firmalarından lojistik firmalarına kadar farklı sektörlerdeki paydaşları ile iş birliklerine imza atmıştır.

ParamPos

ParamPOS, e-ticaret siteleri başta olmak üzere, uzaktan ödemenin olduğu her an için bir çözüm sunar. ParamPOS’un sunduğu ödeme yöntemleri ve ihtiyaca yönelik fonksiyonel çözümler sayesinde işyerleri, tahsilatlarını kolay ve hesaplı bir şekilde yönetir ve ertesi gün tahsilat avantajından faydalanır.

7.5 Milyar TL

2021 yılı toplam işlem hacmi

102 Milyon

2021 yılı toplam işlem adedi

100+ kart

Ortak markalı kart projesi

17 Milyar TL

Son 1 yılda ParamPOS’tan geçen toplam işlem hacmi

47.2 Milyon

Son 1 yılda ParamPOS’tan geçen toplam işlem sayısı

55,000 Bin

ParamPOS’u tercih eden müşteri sayısı

Proje Ortaklarımız

Sosyal Medya Hesaplarımız

Mutluluğumuzu, heyecanımızı, ekibimizi paylaştığımız sosyal medya hesaplarımızda sadece ürünlerimizi değil, eğlenceli içeriklerle ekibimizi de paylaşıyoruz.

Daha fazlası için mutluluk noktalarımızı takipte kalın.

Bize Katıl

Bize Katıl!

Sevdiğin işi yapmanı istiyoruz, bu yüzden sadece kendin ol ve bize katıl. Hızla büyüyen ekibimizle finansal teknoloji sektörüne yön ver.

Hemen Bize Katıl!