EN

Alt Yapı Sağlayıcılar

Tüm satış temas noktalarınızda sistemlerimizle doğrudan entegre olmak isteyenler için entegrasyon kılavuzlarını ve API belgelerini ve ayrıca başlamanıza yardımcı olacak daha fazlasını bulabilirsiniz.

ParamPOS, Entegrasyon ve Geliştirici Desteği

Güçlü API Sağlayıcısı

Üye işyerleriniz kendi ödeme formlarını kullanabilir, istenilen servisler iş modelinin ihtiyacına göre entegre edilebilir.

Alt Yapı Sağlayıcılar

Birlikte çalıştığımız altyapı sağlayıcılarından birini tercih edebilir, farklı çözüm ve fırsatlar sunan çözüm ortaklarımız ile işinizi geliştirebilirsiniz.

Açık Kaynaklar

Param ile Prestashop, Magento, Opencart ve WooCommerce gibi dünyanın en büyük açık kaynaklarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Pazaryeri

Alıcı birden çok satıcı grubundan alışveriş yapılabilir, ilgili ürünlerin ödemeleri gerçekleştikten sonra satıcı gruplarına kolayca aktarılır.

Sıkça Sorulan Sorular

Param, çevrimiçi alışverişlerinizin güvenilirliği için Güvenli Öde (GO), PCI DSS ve 3D Secure altyapılarını kullanmaktadır. Bu sayede kart bilgileriniz üçüncü parti kişilerle paylaşılmadan alışveriş yapabilir, güvenli ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Param ile sanal kart oluşturarak alışverişlerinize özel hesaplar oluşturabilir, işleminiz biter bitmez kartınızı kapatarak güvenlik tedbirlerinizi artırabilirsiniz.

Ücretsiz bir Param hesabı oluşturmak için Param mobil uygulamasını indirin ve “Hesap Oluştur” seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada Ad, Soyad, GSM, TCKN ve E-Posta bilgilerinizi belirterek üyelik formumuzu doldurun. Gerekli Hesap Sözleşmesi ve Aydınlatma Metni’ni okuyarak onaylayın. Hesap güvenliğiniz için 6 haneli şifrenizi belirleyin ve kayıt işlemlerinizi tamamlayın. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=wskIZus0IKQ

Hayır, Param hesabının ve ParamKart'ın kullanım ücreti veya hesap işletim ücreti yoktur. Gönül rahatlığıyla ParamKart sahibi olabilirsin.

Param hesabına mobil uygulamamız veya internet şubemiz (İşube) üzerinden giriş yapabilirsiniz.
Param İşube için tıklayınız.
Mobil Param Mobil iOS: İndirmek için tıklayınız