Alt Yapı Sağlayıcılar

Tüm satış temas noktalarınızda sistemlerimizle doğrudan entegre olmak isteyenler için entegrasyon kılavuzlarını ve API belgelerini ve ayrıca başlamanıza yardımcı olacak daha fazlasını bulabilirsiniz.

Güçlü API Sağlayıcısı

Üye işyerleriniz kendi ödeme formlarını kullanabilir, istenilen servisler iş modelinin ihtiyacına göre entegre edilebilir.

Alt Yapı Sağlayıcılar

Birlikte çalıştığımız altyapı sağlayıcılarından birini tercih edebilir, farklı çözüm ve fırsatlar sunan çözüm ortaklarımız ile işinizi geliştirebilirsiniz.

Açık Kaynaklar

Param ile Prestashop, Magento, Opencart ve WooCommerce gibi dünyanın en büyük açık kaynaklarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Pazaryeri

Alıcı birden çok satıcı grubundan alışveriş yapılabilir, ilgili ürünlerin ödemeleri gerçekleştikten sonra satıcı gruplarına kolayca aktarılır.

Sıkça Sorulan Sorular

Ücretsiz bir Param hesabı oluşturmak için Param mobil uygulamasını indirin ve “Hesap Oluştur” seçeneğine tıklayın. Açılan sayfada Ad, Soyad, GSM, TCKN ve E-Posta bilgilerinizi belirterek üyelik formumuzu doldurun. Gerekli Hesap Sözleşmesi ve Aydınlatma Metni’ni okuyarak onaylayın. Hesap güvenliğiniz için 6 haneli şifrenizi belirleyin ve kayıt işlemlerinizi tamamlayın. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra hesabınıza giriş yapabilirsiniz.

Hayır, Param hesabının ve ParamKart'ın kullanım ücreti veya hesap işletim ücreti yoktur. Gönül rahatlığıyla ParamKart sahibi olabilirsin.

Param hesabına mobil uygulamamız veya internet şubemiz (İşube) üzerinden giriş yapabilirsiniz.
Param İşube için tıklayınız.
Mobil Param Mobil iOS: https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.com.param.andr

Param hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Kart Ekle” seçeneğine tıklayarak kart numaranızı, kartınızın üzerinde ad/soyad bilgilerinizi, kartınızın son kullanma tarihini girin. “Kaydet” butonuna tıkladıktan sonra açılacak 3D Secure sayfasından işlemini onaylarak kartınızı hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Param hesabınız ile para transferi yapabilmek için kişisel bilgilerinizi sisteme tanımlamış olmanız gerekmektedir. Param hesabınızı veya kartınızı kişiselleştirerek tüm transfer işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.