Elektronik Para Hesabınızı açın,avantajları kaçırmayın!

Türkiye'nin elektronik parası olan Param, online ve fiziki alışverişlerde, akaryakıttan gıdaya, giyimden sağlığa kadar pek çok sektörde avantajlar sunuyor. Başvurunuzun tamamlanabilmesi için bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Param'a Ücretsiz Üye Ol!
Kurumsal Hesap Sözleşmesi

Başvuru Tipi

  • select

Şirket Bilgileriniz

  • select

Evraklar (PDF formatında olmalıdır.)

  • İnternet Sitesi Üzerinden Başvuru Formu Vasıtasıyla Alınan Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni'ni’ni okudum. Açık Rıza Metni'ni’nde belirtilen şekillerde kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum.
    Kişisel verilerin işlenmesine ve etkinlik/sosyal medya/reklam ve diğer pazarlama ajanslarına aktarılmasına ilişkin Açık Rıza Metni'ni'ni okudum. Açık Rıza Metni'ni'nde belirtilen şekillerde kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum.
    Kredi kampanyalarına katılımın artırılması amacıyla yapılan kampanya tanımlarının tarafıma aktarılması sürecinde işlenmesine ve bu kapsamda Şirket'in bağlı bulunduğu TURUNCU HOLDİNG A.Ş., TURK HOLDİNG A.Ş. ve Grup Şirketlerine, doğrudan/dolaylı yurt içi/yurt dışı iştiraklerine, hizmetlerin sunulabilmesi için paylaşımın gerekli olduğu diiğer yurt içi/yurt dışı kişi ve kuruluşlara aktarılmasına ilişkin Açık Rıza Metni'ni Metni'ni okudum. Açık Rıza Metni'ni'nde belirtilen şekillerde kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum.
    Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma Metni'ni okudum.