HEMEN BAŞVUR
  • Kampanyadan yeni ve mevcut ParamPOS müşterilerimiz yararlanabilir.
  • Kampanyaya katılım sonrası firmaya anında bir sanal hesap oluşturulacak ve bir Param Business Kart gönderilecektir.
  • Kampanya dahilinde POS üzerinden yapılan tahsilatlar, anlık olarak firmaya ait Param Business Kart’a %0,69 komisyon oranıyla aktarılacaktır.
  • Aktarılan bakiye, kart ile ATM’den nakit çekilebilir ve bu bakiye ile tüm fiziki ve Sanal POS’larda ödeme yapılabilir, alışverişlerde kullanılabilir.
  • Param Business Kart’a yatırılan bakiye transfer edilmek ve ATM'den çekilmek istenirse ek %0,30 komisyon oranı uygulanacaktır.
  • Taksitli tahsilatlar bu kampanya dışındadır. Mevcut valör süresinde devam edecektir. Valör gününden önce kullanılmak istenilen tutar için ayrıca komisyon uygulanır.
  • Kampanya 31 Temmuz 2020 tarihine kadar geçerlidir.

Param POS, bankalarla tek tek anlaşma yapmaya gerek kalmadan hem online hem de fiziki iş yerinde müşterilerden kredi kartı, banka kartı ve ön ödemeli kart ile tek çekim veya taksitli olarak Sanal POS üzerinden ödeme alınmasını sağlayan online tahsilat sistemidir.

Param POS hem online hem de fiziki iş yerlerinde müşterilerden ödeme alınmasını sağlamaktadır. Bunun yanında sahip olduğu alternatif ürünler sayesinde tahsilat yöntemleri genişletilebilir. Ayrıca Param POS sadece işlem başına komisyon ücreti aldığı için yıllık ücret, sabit işlem ücreti, kurulum ücreti gibi sürpriz ücretler yoktur.

Param, üye iş yerleri için fraud, chargeback, güvenlik, yüksek POS maliyeti, teknik sorun risklerini minimize ediyor.

Evet, güvenebilirsiniz. Param, 6493 sayılı kanun ile düzenlenen şartlar ve denetimler sonrasında BDDK'dan faaliyet izni almış TURK Elektronik Para A.Ş.'nin markasıdır. Bunun yanında TURK Elektronik Para A.Ş. Mastercard, Troy lisansı ile PCI-DSS sertifikasyonuna sahip, Bankalararası Kart Merkezi'nin de üyesi olan ilk elektronik para kuruluşudur. Ayrıca; BDDK’dan 15.02.2018 tarihinde elektronik para kuruluşu lisansı ve 5464 sayılı Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunu kapsamında lisans alan ilk kuruluştur.

Param'ın 25.000 üzerindeki aktif üye iş yeri ağında hırdavattan, saate, beyaz eşyadan, eğitime, inşaattan, otomotive kadar birçok farklı kategoride A, B, C segmentinde üye iş yeri bulunmaktadır.

Param POS sadece tahsilat tutarı üzerinden komisyon alarak çalışmaktadır. Param POS entegrasyonu için kurulum ücreti, sabit ücret, işlem başına ücret, bakım ücreti, yıllık ücret, ek POS ücreti v.b. ücretler yoktur.

Kart tanıma (BIN Kontrol) sistemi bulunmaktadır.

Kart saklama sistemi mevcuttur. Müşterilerinizden alacağınız bir sonraki ödeme için kart bilgilerini yeniden talep etmek yerine kart bilgilerini saklayarak zamanı geldiğinde tahsilatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yurt dışı kartlarından Param POS aracılığı ile tahsilat yapabilirsiniz. Özellikle son zamanlarda e-ihracaat faaliyetleri gerçekleştiren firmalar için cazip komisyon oranları ile hizmet sunulmaktadır.

Kredi kartı ve Debit kart ile yapılan tahsilatlarda 3D Secure zorunludur. Troy logolu Param kart ile yapılan tahsilat işlemlerinde ise GO (Güvenli Öde) zorunludur.

Param POS Mobil uygulaması sadece Android ve iOS işletim sistemini destekleyen cep telofonlarında kullanılabilir. Android aygıtlarındaki Google Play'e girerek, iOS aygıtlarında ise App Store'e girerek Param POS Mobil Uygulamasını cep telefonunuza indirebilirsiniz.

 Google Play    App Store