EN

Param’la Kazı
Kazan

Param Kazı Kazan kampanyasında sürpriz indirimler seni bekliyor.

  • Kampanya; EasyCep markasında geçerlidir.
  • Kampanyadan, 14 Nisan tarihine kadar Param Mobil’den; uygulamanı güncelledikten sonra, Kredi Kartı ile Para Yükle, Para Gönder, Hesabını Yükselt veya Sigorta Yap işlemlerinden herhangi birini yapan kullanıcılar yararlanabilir.
  • EasyCep 1.000 TL indirim kodu, easycep.com’dan 14.04.2024 tarihine kadar yapılacak 25.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Başka bir kupon veya kodla birlikte kullanılamaz.  • Hediye kupon kodları, stoklarla sınırlı ve tek kullanımlıktır.
  • Kampanyadan yalnızca kişiselleştirilmiş hesaplar yararlanabilir. ParamKart’ının kişiselleştirme işlemlerini Param uygulamasından yapabilirsin.
  • TURK Elektronik Para A.Ş. kampanya koşullarında tek taraflı olarak değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya kısmen iptal etme, kampanya kapsamında yararlanılabilecek limitleri ve sınırları tek taraflı olarak değiştirme ile kampanya kapsamında bulunan üye işyerlerini değiştirme ve/veya kapsamdan çıkarma hakkını saklı tutar. Kampanya şartlarındaki değişiklik param.com.tr internet sitesi üzerinden yapılacak değişiklikler ile duyurulur.

ParamKart’ına kredi kartı ile ya da havale/EFT yaparak TL yüklemek için tıkla.

ParamKart başvurusu yapmak için tıkla.

Param kartım yok
Başvuru Yap
Param kartım var
TL Yükle

Avantajları anında öğren

Sizde e-mail adresinizi paylaşarak, kampanyalardan anında haberdar olun.


Şimdi ParamKartlı ol

İhtiyacın olan tek kart, tüm sadeliğiyle! Bankaya ihtiyaç duymadan tüm ihtiyaçlarını avantajlarla dolu ParamKart ile karşıla.

Şimdi Başvur