Başvuru Bilgileri

Sözleşme

Kurye Ücreti

Başvuru Tamamlama

? ?
Kurye Ücreti : 6 TL
Kapıda ödeme hizmeti bulunmamaktadır.
Kurye ücretini kart veya havale/EFT ile ödeyebilirsiniz.
?
?
?
?
İnternet Sitesi Üzerinden İletişim Formu/Kampanya Formu/Başvuru Formu Vasıtasıyla Alınan Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Açık Rıza Metni'ni okudum. Açık Rıza'nde belirtilen şekillerde kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum.
Kişisel Verilerin Temasa Geçilmesi Sürecinde İşlenmesine ve Etkinlik/Sosyal Medya/Reklam ve Diğer Pazarlama Ajanslarına Aktarılmasına İlişkin Açık Rıza Metni'ni okudum. Açık Rıza Metni'nde belirtilen şekillerde kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum.
Kredi Kampanyalarına Katılımın Artırılması Amacıyla Yapılan Kampanya Tanımlarının Tarafıma Aktarılması Sürecinde İşlenmesine ve Bu Kapsamda Şirket'in Bağlı Bulundığu TURUNCU HOLDİNG A.Ş., TURK HOLDİNG A.Ş. ve Grup Şirketlerine, Doğrudan/Dolaylı Yurtiçi/Yurtdışı İştiraklerine, Hizmetlerin Sunulabilmesi İçin Paylaşımın Gerekli Olduğu Diğer Yurtiçi/Yurtdışı Kişi ve Kuruluşlara Aktarılmasına İlişkin Açık Rıza Metni'ni okudum. Açık Rıza Metni'nde belirtilen şekillerde kişisel verilerimin işlenmesine ve paylaşılmasına onay veriyorum.
Kişisel Verilerin Korunması Aydınlatma Metni'ni okudum.
TURK Elektronik Para A.Ş. tarafından yukarıda yer alan iletişim bilgilerime bilgilendirme, mal ve hizmet tanıtımı, reklam ve promosyon gibi amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesini, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasını ve üçüncü kişilerle paylaşılmasını kabul ediyorum.'