EN

Tek TIK ile tahsilat

Şirketiniz olsun, olmasın fark etmez. ParamTIK ile web sitesine ihtiyaç duymadan, müşterilerinize göndereceğiniz tek bir link ile kolayca ödeme alın.

ParamTIK ile nasıl ödeme alınır

ParamTIK paneli üzerinden satmak istediğiniz ürününüzün bilgilerini ve fiyatını girerek ürüne özel bir link oluşturun. Linki müşterilerinizle paylaşın. Müşterileriniz paylaşmış olduğunuz linke tıklayarak ParamTIK’ın güvenli ödeme sayfasına ulaşabilir ve kart bilgileri ile hızlıca ödeme yapabilirler.

ParamTIK Başvuru Formu


Lütfen geçerli giriş yapınız.
Lütfen geçerli giriş yapınız.
Lütfen geçerli giriş yapınız.
Lütfen geçerli giriş yapınız.
Lütfen geçerli giriş yap.

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Tek tık ile ödeme alın

ParamTIK ile oluşturduğunuz linki, hiçbir entegrasyona gerek olmadan müşterilerinizle paylaşın. Instagram, e-posta, WhatsApp gibi dijital platformlar üzerinden veya sms ile anında ödeme almaya başlayın.

Şirketim yok, ne yapmalıyım ?


ParamTIK’a başvurmak için bir şirketinizin olmasına gerek yoktur. Tek yapmanız gereken aşağıda yer alan “Bireysel başvuru yap” alanından başvurunuzu yapmak ve oluşturulan linki müşterilerinizle paylaşmaktır.

Bir şirket sahibiyim


Anonim, limited, şahıs şirketiniz veya derneğiniz varsa kurumsal hesap oluşturmak için aşağıdaki “Kurumsal başvuru yap” başvuru alanından başvurunuzu yapın, size hemen ulaşalım.

QR kodu okut
uygulamayı indir

Dijital hesap deneyimini keşfet!