EN

Tek TIK ile tahsilat

Şirketiniz olsun, olmasın fark etmez. ParamTIK ile web sitesine ihtiyaç duymadan, müşterilerinize göndereceğiniz tek bir link ile kolayca ödeme alın.

ParamTIK ile nasıl ödeme alınır

ParamTIK paneli üzerinden satmak istediğiniz ürününüzün bilgilerini ve fiyatını girerek ürüne özel bir link oluşturun. Linki müşterilerinizle paylaşın. Müşterileriniz paylaşmış olduğunuz linke tıklayarak ParamTIK’ın güvenli ödeme sayfasına ulaşabilir ve kart bilgileri ile hızlıca ödeme yapabilirler.

ParamTIK Başvuru Formu


Lütfen geçerli giriş yapınız.
Lütfen geçerli giriş yapınız.
Lütfen geçerli giriş yapınız.
Lütfen geçerli giriş yapınız.
Lütfen geçerli giriş yap.

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

ParamTIK ile entegrasyona gerek kalmadan link ile ödeme alın

Tek tık ile ödeme alın

ParamTIK ile oluşturduğunuz linki, hiçbir entegrasyona gerek olmadan müşterilerinizle paylaşın. Instagram, e-posta, WhatsApp gibi dijital platformlar üzerinden veya sms ile anında ödeme almaya başlayın.

Şirketim yok, ne yapmalıyım ?


ParamTIK’a başvurmak için bir şirketinizin olmasına gerek yoktur. Tek yapmanız gereken aşağıda yer alan “Bireysel başvuru yap” alanından başvurunuzu yapmak ve oluşturulan linki müşterilerinizle paylaşmaktır.

Bir şirket sahibiyim


Anonim, limited, şahıs şirketiniz veya derneğiniz varsa kurumsal hesap oluşturmak için aşağıdaki “Kurumsal başvuru yap” başvuru alanından başvurunuzu yapın, size hemen ulaşalım.

Link ile Ödeme Al

Müşteriler, internete erişimleri olduğu sürece istedikleri zaman istedikleri yerden ürün veya hizmet için ödeme yapabilirler. İşlemi tamamlamak için fiziksel bir yeri ziyaret etmeleri gerekmez, bu da onlara zaman kazandırır.

ParamTIK ile Ödeme Süreçlerinizi Kolaylaştırın

İster küçük bir işletme sahibi olun, ister kar amacı gütmeyen bir kuruluş, link ile ödeme, tahsilat süreçlerinizi kolaylaştıracak bir yöntemidir. Link ile Ödemenin işletmenize nasıl fayda sağlayabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Tek TIK ile bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Başvur