EN

Kolay Tahsilat

Kolay entegre olan sanal POS altyapısı sayesinde anında ödeme almaya başlayın. Müşterileriniz alışverişlerini ister tek çekim, ister taksit taksit ödesin.

Kolay Tahsilat ile nasıl ödeme alınır

Param kurumsal hesabınız aktif olur olmaz edinebileceğiniz “Ortak POS” ödeme sayfa linkinizi internet sitenizin dilediğiniz bir alanına kopyalayarak anında tahsilat gerçekleştirmeye başlarsınız.

Kolay Tahsilat Başvuru Formu


Lütfen geçerli giriş yapınız.
Lütfen geçerli giriş yapınız.
Lütfen geçerli giriş yapınız.
Lütfen geçerli giriş yapınız.

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

23 banka ve 9 kart programı ile entegrasyon

Param uygulaması üzerinden akıllı cep telefonunuzu POS cihazına dönüştürebilir, fiziksel cihaza veya maliyete gerek kalmadan dünyanın her yerinden ödeme alabilirsiniz. Üstelik 23 banka ve 9 kart markası ile entegre olan Kolay Tahsilat sayesinde tüm işlemler sizin kontrolünüzde.

Size özel ödeme sayfası

Kolay Tahsilat ile ödeme sayfanızda işletmenizin logosu, ticari unvanı ve iletişim bilgilerine yer verebilir, markanızın aidiyet hissini artırırken, satış kaybı riskini de ortadan kaldırırsınız.

Param, kolay tahsilat ile size özel ödeme sayfası

Kolay Tahsilat ile anında ödeme almaya başlayın

POS cihazına ihtiyaç duymadan kolayca sitenize entegre edebileceğiniz güvenli altyapısıyla hemen bir Kolay Tahsilat çözümü sahibi olun, markanıza özel internet sayfanızdan tahsilata başlayın.