Param Nedir?

Param, paranızı dijitale kolayca taşımanızı sağlayan, sunduğu avantajlarla varlığınıza değer veren, bireysel ve kurumsal olarak kullanılabilen elektronik para hesabıdır.

İster Cep Telefonunda
İstersen de Cüzdanında Taşı!

Elektronik para hesabını istersen Param mobil uygulaması ile cep telefonundan takip edebilir, istersen de ön ödemeli Param Kart ile cüzdanında taşıyabilirsin.

İnternet Şubesinden
Hesap Aç, Para Yükle!

Param.com.tr’den anında hesabını aç; kredi kartı, banka kartı, ön ödemeli kart ya da EFT ile internetten para yükleyerek kazanmaya hemen başla. Dilersen kart talep et, Param Kart’ını adresine teslim edelim.

Kartını Tak,
Para Yükle, Paranı Çek!

Param Kart’ın ile tüm banka ATM' lerinden para çekme ve yükleme işlemlerini 7/24 para gerçekleştirebilirsin.

Bankaya Gitmeden
Para Gönder, Para Al!

Bankaya gitmene gerek yok. Param hesabınla ister kendi hesaplarına ve kredi kartlarına EFT ile para gönder, istersen de başka Paramlılara 7/24 para gönder.
  Para alım işlemlerin için de Param hesap numaranı ve ad soyad bilgilerini karşı taraf ile paylaşman yeterli.

Bankadan POS Almadan
Taksitli Tahsilata Başla!

Param kurumsal hesabın varsa ürün ve hizmetlerin için tüm banka ve kredi kartları ile tahsilat yapabilirsin. Tüm tahsilatlarını Param internet şubesinden ve mobil uygulamasından takip edebilirsin.

Genç Arkadaşım, Banka Hesabın Yok Diye Dert Etme!

18 yaşından küçüksen ve tüm POS’larda, ATM’lerde, internette ve mağazada geçerli bir hesap istiyorsan Param sana yeter. Üstelik hesabına ait Param Kart’ın da Troy Logolu!