Param Nedir?

Param, kendinizin veya başkasının içerisine para yükleyebildiği, internette veya mağazalarda geçerli, bireysel ve kurumsal olarak kullanılabilen elektronik para hesabıdır.

İster Cep Telefonunda
İstersen de Cüzdanında Taşı!

Elektronik para hesabını Param mobil uygulaması ile cep telefonunda takip edebilir, ön ödemeli Param kart ile de cüzdanında taşıyabilirsin.

İnternet Şubesinden
Hesap Aç, Para Yükle!

Param.com.tr’den başvuru yaparak anında hesabını oluşturabilirsin. Hesabın aktif edildikten sonra kredi kartı, banka kartı, ön ödemeli kart  ya da EFT ile internetten para yükleyebilirsin. Dilersen daha sonra da Param kartını adresine teslim edebiliriz.

Kartını Tak,
Para Yükle, Paranı Çek!

Param kartın ile tüm banka ATM' lerinden 7/24 para yükleyebilir, para çekebilirsiniz.Param hesabındaki paranı 7/24 tüm banka ATM’lerinden Param kartın ile çekebilirsin.

Bankaya Gitmeden
Para Gönder, Para Al!

Param hesabın ile bankaya gitmeden banka hesaplarına ve kredi kartlarına EFT ile para gönderebilirsin. Dilersen başka Param hesaplarına da 7/24 para gönderebilirsin.
  Para almak istiyorsan da Param hesap numaranı ve ad soyad bilgilerini karşı taraf ile paylaşman yeterli.

Bankadan POS Almadan
Taksitli Tahsilata Başla!

Param kurumsal hesabın varsa ürün ve hizmetlerin için tüm banka ve kredi kartları ile tahsilat yapabilirsin. Tahsilatlarını Param internet şubesinden, mobil uygulamasından veya entegrasyon ile internet sitenden yapabilirsin.

Genç Arkadaşım, Banka Hesabın Yok Diye Dert Etme!

18 yaşından küçüksen, tüm POS’larda, ATM’lerde, internette, mağazada geçerli bir hesap istiyorsan Param sana yeter.
Üstelik hesabına ait Param kartın Troy logolu.