EN

Politikalarımız

Değerli Müşterimiz;

Param üye giriş sistemine girebilmeniz için sizden hiçbir zaman, GSM numaranız, cep telefonu marka ve model bilgileri istenmez.

Tarafımızdan gönderilen e-postalar param.com.tr uzantılıdır. Param’dan gönderilmiş gibi görünen fakat param.com.tr uzantılı olmayan hiçbir e-posta adresine itibar etmeyiniz.

Param.com.tr adresinden gönderdiğimiz e-postalarda, sizden hiçbir zaman banka, kredi kartı bilgisi, T.C. kimlik numarası bilgisi istenmemektedir.

Param üye giriş sistemine giriş yapabilmek için ParamKart numarası, şifre bilgisi ve giriş yaptığınız anda GSM numaranıza gönderilen tek kullanımlık şifre bilgisi yeterlidir.

Tarafınıza sunduğumuz hizmete ilişkin kullanıcı bilgilerinizi, hassas verilerinizi, hesap numaranızı veya şifrenizi üçüncü kişilerle paylaşmamalısınız, bu bilgilerin gizliliğini sağlamaya azami özen göstermelisiniz, bu bilgileri paylaşmış olmanızdan kaynaklanacak zararlardan tarafımız sorumlu değildir.

Size daha iyi hizmet sunabilmemiz için mobil uygulamamızın son sürümünü kullanmalısınız.

Kimlik doğrulamanızın doğru gerçekleşmesi ve hesabınıza üçüncü kişilerin erişmemesi için uygulamayı kendinize ait telefon ve tabletlerde kullanmalısınız.

Kartınızın kaybolması, çalınması veya hesabınızda tanıdık olmayan işlemlerle karşılaşmanız yahut şüpheli başka bir durumla karşılaştığınızda 0850 988 88 88 no’lu müşteri hizmetlerini arayıp yetkiliyi bilgilendiriniz.

Bilginize sunarız.
Saygılarımızla.

TURK Elektronik Para A.Ş.

Üye iş yeri olmak istiyorum

Siz de hemen üye iş yerimiz olun, potansiyel müşterilerinize ulaşın.

Bize Ulaşın