EN

Sıkça Sorulan Sorular

Bireysel ve kurumsal tüm ürün ve hizmetlerimizle ilgili sorularınızın cevabını buradan bulabilirsiniz.

ParamKart, Param hesabındaki parayı kullanabileceğin bir ön ödemeli alışveriş kartıdır. Param hesabına havale/EFT ya da ATM’den para yatırabilirsin, yatırdığın parayı dilediğin yerde harcayabilirsin.

ParamKart'ının başvuru, basım ve kurye dağıtım bilgisini öğrenmek için hemen tıkla

Evet kısmi iade yapabilirsiniz. İade, tüm tutar için yapılabileceği gibi, işlem tutarının bir kısmı için de yapılabilir.

Param hesabın bloke olduysa 0850 988 8888 numaralı Param Destek Merkezi’ni arayarak bloke işleminin kaldırılmasını talep edebilirsin.

Param fiziki kart ile POS cihazları üzerinden şifre kullanmana gerek kalmadan çok kısa sürede ödeme yapabilirsin.

Param Kart ile 750 TL’ye kadar olan işlemlerini temassız olarak gerçekleştirebilirsin.

Param Kart'ınız kayboldu-çalındıysa 0850 988 8888 numaralı Param Destek Merkezi'ni arayarak bilgi verebilir, kartınızın kapatılması talep edebilirsiniz.

Param Kart bakiyenizle yurt içi tüm POS ve ATM’lerde, yurt dışında ise VISA ve Mastercard anlaşmalı POS ve ATM’lerde işlem yapabilirsiniz. TROY anlaşmalı Param Kart ile yalnızca yurt içi nakit çekim ve alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kapatmak istediğiniz kartı seçin ve “Kartı Kapat” seçeneğine tıklayın. Eğer kartınızda bakiye bulunuyorsa bu bakiyeyi başka bir karta transfer edin ve kartınızın kapatılmasına onay verin.

Kredi Kartı ile TL yükleme işlemi; Param mobil uygulama, Param İnternet Şube ve param.com.tr web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Kredi kartı ile ile yapılan TL yükleme işlemlerinde tutar Param Kart’a anında yansımaktadır. Kredi Kartı ile TL yüklemek için tıklayınız

QR kodu okut
uygulamayı indir

Dijital hesap deneyimini keşfet!