Sıkça Sorulan Sorular

Bireysel ve kurumsal tüm ürün ve hizmetlerimizle ilgili sorularınızın cevabını buradan bulabilirsiniz.

Param mobil uygulaması, internet şubesi (İşube) ve param.com.tr adresi üzerinden tüm avantajlarımızı görebilir, güncel kampanyaların üzerine tıklayarak kampanya detayları ve ParamKart kullanıcılarına sunduğu nakit iade tutarlarını inceleyebilirsiniz.

Param hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Lokasyonlar” sayfasını ziyaret edin. Bu sayfada, konum paylaşım izni verdikten sonra 5 km çapındaki tüm üye iş yerlerimizi kolayca görüntüleyebilirsiniz. Üye iş yerlerindeki avantajları daha detaylı keşfetmek için üstüne tıklamanız yeterli.

Opet Otobil Anahtarlık başvurusu için araç plakası, araç markası, model yılı, yakıt tipi gibi bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Anahtarlığınızın teslimat adresi için kayıtlı adresinizi kullanabilir ya da yeni bir adres ekleyebilirsiniz. Tüm bilgilerinizi eksiksiz doldurduktan sonra ödeme yapma ekranına yönlendirileceksiniz. Bu ekranda ödemenizi yapabilir, kayıtlı cep telefonunuza gelecek SMS OTP doğrulama kodu ile başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvurunuzun ardından “Opet Otobil Anahtarlık Genel Bakış” sayfasından ilgili araç plakanıza tahsis edilen Opet Otobil Anahtarlığı’nın son durumunu görüntüleyebilirsiniz. 

QR kodu okut
uygulamayı indir

Dijital hesap deneyimini keşfet!